Slow news

Стартує CRAVE Awards для молодих українських креаторів

Конкурс повертає формат «Нові імена в рекламі» у сучасному вигляді в межах Ukrainian Creative Stories
Кірста Олена, 10.03.2026

Всеукраїнська рекламна коаліція та Havas Village оголосили про початок CRAVE Awards — відкритого конкурсу для молодих креативників і тих, хто планує розпочати кар’єру в рекламно-комунікаційній сфері.

Конкурс відтворює формат «Нові імена в рекламі» у сучасному вигляді та буде інтегрований у Ukrainian Creative Stories. Прийом робіт триває до 8 квітня 2026 року, а переможців оголосять 28 травня під час церемонії нагородження Ukrainian Creative Awards.

CRAVE Awards створено як стартову платформу для тих, хто ще не має значного досвіду в рекламній індустрії.

До участі запрошують:

  • студентів;
  • молодих спеціалістів з досвідом роботи в рекламно-комунікаційній сфері до одного року;
  • світчерів — фахівців з інших галузей, які змінюють професію та раніше не працювали у креативних індустріях.

Участь у конкурсі безоплатна. Подаватися можна як індивідуально, так і командою.

За словами ініціаторів, назва CRAVE Awards відображає суть конкурсу — він орієнтований на тих, хто прагне реалізуватися у креативній сфері, показати новаторське бачення та очолити нову хвилю комунікацій. Гасло конкурсу «Я так бачу» акцентує на тому, що старші спеціалісти не навчають, а створюють можливість заявити про себе та своє бачення комунікацій. Учасники можуть демонструвати альтернативне бачення реклами, необхідне для розвитку індустрії.

Учасники конкурсу мають представити рішення за підготовленими організаторами клієнтськими брифами у трьох номінаціях:

  • Real Client Brief — завдання від бізнес-клієнта;
  • Social Impact — соціальна кампанія для громадської організації;
  • AI / технологічний бриф — проєкт із використанням сучасних технологій.

До участі приймають лише нові ідеї, створені спеціально для конкурсу. Кількість поданих робіт не обмежена.

Переможці кожної номінації отримають грошові призи.

Детальні умови конкурсу читайте на сайті Ukrainian Creative Stories.

Читайте також у рубриці Slow news
Etnodim презентував дитячі версії вишиванок із власної колекції
Чотири сорочки натхнені археологічними знахідками та традиційною українською вишивкою
Мінкульт і заклади культури долучилися до кампанії «Годуй грудьми всюди і тут»
Ініціатива нагадує про право матерів годувати дітей у публічних місцях без осуду та закликає створювати дружнє до родин середовище
Промо
EVA.UA презентувала кампанію «Хто б знав» про асортимент платформи
Серія відеороликів показує покупцям, що на платформі є значно більше товарів, ніж традиційно асоціюється з брендом EVA
Sephora запровадила «Тихі години» у своїх магазинах по всьому світу
У визначені години магазини зменшують гучність музики та кількість візуальних подразників, щоб створити спокійніше середовище для покупців
Бренд crumb. випустив balmer, натхнений дзеркальною маскою британського художника Фредді Яунера
Дзеркальне паковання відображає місто, людей і рух, пропонуючи змістити увагу із себе на навколишній світ
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень