fbpx
Slow news

McDonald’s створив платформу Only at McDonald’s, де висвітлює звички відвідувачів

У відеороликах зобразили «крадіжку» картоплі фрі та обмін соленими огірками
Кірста Олена, 29.01.2025

 

McDonald’s спільно з креативною агенцією Leo Burnett представили нову бренд-платформу Only at McDonald’s, яка висвітлює повсякденні звички та ритуали шанувальників цього фастфуду.

Кампанія розповідає про знайомі та кумедні моменти, які об’єднують поціновувачів McDonald’s у Великій Британії, — від «крадіжки» картоплі фрі у друга до обміну соленими огірками. У серії коротких відео можна побачити ці ситуації у простому та знайомому стилі. Наприклад, один з роликів зображує, як під час жвавої бесіди дівчина «краде» картоплю фрі у своєї подруги; інший акцентує на тому, що люди часто використовують коліна як імпровізований стіл у поїзді. Ще одне відео показує обмін соленими огірками з бургера.
У такий спосіб McDonald’s прагне наголосити, що багато поціновувачів їхньої їжі мають спільні звички. Також заклад пропонує відвідувачам ділитися власними улюбленими McDonald’s-ритуалами за допомогою спеціальних стикерів.
Креативні директори Leo Burnett UK, Ендрю Лонг та Джеймс Міллерс, зазначають: «Те, що робить їжу McDonald’s справді культовою, — це всі ті маленькі ритуали, які з нею пов’язані: чи то поїдання плавленого сиру прямо з паковання, чи перекладання огірків другу. Ця кампанія показує всі наші найулюбленіші продукти, висвітлюючи магічні моменти, що трапляються тільки в McDonald’s і з якими кожен може себе асоціювати».
Ця кампанія триватиме впродовж 2025 року. Відеоролики розповсюджуватимуть на телебаченні, у соціальних мережах, на радіо, у друкованих виданнях та зовнішній рекламі.
Читайте також у рубриці Slow news
У Києві відкрилася «Студія 72» — новий простір для зйомок і культурних подій
Засновниками є фотографи, які познайомились на фронті й працюють з темами війни, культури та пам’яті
Пікачу та Снорлакс стали «амбасадорами сну» в Японії
Ініціатива привертає увагу до проблеми недостатнього сну серед дітей і підлітків
/ Skintet презентував відеоманіфест про свідомий догляд за шкірою
Відео говорить про важливість розуміння власних потреб замість орієнтації на тренди
Kyiv Capitals уперше провели світову хокейну традицію Paint the Ice
Серед написів — «Слава Україні!», Free Azov, «Дякую ЗСУ»
У Claude з’явилася функція створення та поширення ШІ-застосунків
Інструмент працює в бета-версії і вже доступний для всіх користувачів
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень