fbpx
Slow news

«Академія Трудолюб» відкриває новий набір для українців 50+

Учасники отримають кар’єрну підтримку та нові можливості
Кірста Олена, 14.10.2024

Благодійний фонд «Життєлюб» оголосив про старт третього потоку навчання в межах проєкту «Академія Трудолюб», що покликаний підтримати українців віком 50+. Початок навчання заплановано на 16 жовтня 2024 року.

Ініціатива має допомогти старшим пошукачам знайти роботу або змінити професію та отримати рівні можливості на ринку праці поруч із молоддю.

Проєкт «Трудолюб» уже шість років допомагає людям старшого віку освоювати нові спеціальності та інтегруватися в суспільне життя. Окрім підготовки до працевлаштування, програма сприяє соціалізації, що особливо важливо для підтримки старших громадян у сучасних реаліях ринку праці.

Навчання триватиме в Києві впродовж двох місяців. Програма містить вісім занять із різними темами та спікерами, що відбуватимуться раз на тиждень. Під час курсу учасники:

  • опанують техніки подолання страхів щодо пошуку роботи;
  • дізнаються про канали пошуку вакансій;
  • створять ефективного резюме та підготуються до співбесід;
  • отримають можливості для перекваліфікації та початку нової кар’єри.

Слухачі також стануть частиною спільноти «Трудолюб», де зможуть отримувати актуальну інформацію про вакансії та курси.

Серед викладачів програми — фахівці з HR, маркетингу та психології:

  • Тетяна Пашкіна, HR-маркетологиня;
  • Альона Федько, кар’єрна консультантка;
  • Євген Самаренко, Coca-Cola HBC;
  • Ольга Гоменюк, тренерка з фінансової грамотності;
  • Юрій Велікдус, психолог.

Учасники отримають індивідуальні кар’єрні та психологічні консультації, допомогу у складанні резюме, а також професійні фото для LinkedIn і CV.

Після завершення програми учасників запросять на випускну вечірку, де вони отримають дипломи. Для отримання сертифіката необхідно відвідати щонайменше п’ять із восьми занять.

Зареєструватися на курс можна через ґуґл-форму, посилання на яку також доступне на офіційному сайті та в телеграм-каналі «Трудолюб.info». Пріоритет надаватимуть людям віком 50+, які шукають роботу або прагнуть змінити професію.

Читайте також у рубриці Slow news
Vector проведе серію івентів «Клієнт погодив» — про ухвалення комунікаційних рішень
Перша подія буде присвячена взаємодії реклами та девелопменту
Миколайчук OPEN представив цьогорічну музу й анонсував ретроспективу творчості Юрія Іллєнка
Фестиваль відбудеться в червні у Чернівцях під гаслом «Сміливі завжди мають щастя»
Агенти крові та Діла створили органайзери домедичної допомоги для цивільних
Набори містять базові засоби для надання допомоги до прибуття медиків
Театральний фестиваль KЇ FEST оголосив програму
Серед подій — світова прем’єра Opera Aperta, показ «Троянських жінок» та вистави українських режисерок
KFC у Бразилії перетворила текстуру своєї смаженої курки на колекцію одягу
Упродовж трьох днів відвідувачі одного з ресторанів мережі могли кастомізувати свої речі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень