Проєкт «УКультура» в колаборації з НаУКМА створив першу програму академічного рівня, що видає офіційний сертифікат, — «Культурний менеджмент». У межах курсу експерти ділитимуться зі слухачами аспектами ефективного управління культурними проєктами. Навчання розпочнеться з 23 вересня 2024 року.
Ініціатори проєкту також повідомили, що слухачі курсу можуть отримати від генерального партнера «УКультури», що долучився до створення проєкту, Dovgiy Family Office грант у розмірі 45 000 гривень. Кошти можна буде використати для реалізації власної ідеї.
За словами засновниці проєкту «УКультура», професорки НаУКМА Лариси Довгої, організатори курсу вирішили не нарікати на недоліки освіти в цій сфері, а працювати над їх усуненням. Курс покликаний дати системні практичні знання з управління культурними проєктами та зі сфери креативних індустрій.
Під час навчання слухачі курсу дізнаються від експертів про всі аспекти ефективного управління культурними проєктами: від юридичних нюансів до ефективних методів отримання фінансової підтримки, як-от одержання грантів, пошук спонсорів і розбудова партнерства. У межах навчання розбиратимуть кейси успішних PR-стратегій і маркетингу; аналізуватимуть приклади ефективних кампаній із просування культурних проєктів. Також слухачі дізнаються про головні кроки зі створення особистого бренду. Під час лекцій експерти ділитимуться основними принципами соціального бізнесу, а також розкажуть, як створити стратегії для досягнення економічної вигоди, не жертвуючи соціальними цінностями тощо.
У межах курсу слухачам пропонують:
● 10 лекцій онлайн;
● 10 лекцій у записі;
● 10 практичних занять з Q&A-сесіями від 9 практиків у сфері культури;
● домашні завдання;
● пітчинг власного проєкту;
● сертифікат після успішного закінчення курсу.
Авторкою та кураторкою програми стала менеджерка культурних проєктів та експертка із сучасного мистецтва Катя Тейлор. Під час навчання учасникам програми також будуть доступні практичні майстер-класи з топовими представниками культурної сфери, серед яких: Тетяна Філевська (Український інститут), Катерина Носко (IST Publishing), Гнат Забродський (юрист та культурний менеджер), Маша Рева (сучасна українська художниця), Каріна Качуровська (Avangarden), Тетяна Капустинська (Platfor.ma), Валерія Толочина (Megogo) та інші.
Курс «Культурний менеджмент» стартує 23 вересня 2024 року, нині триває набір слухачів. Надається можливість розтермінування в оплаті курсу.
Зареєструватися можна за посиланням.
Раніше ми писали, що в Україні з’явився проєкт «Листи Бахмуту»