fbpx
Slow news

З’явився освітній серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія»

Він навчить коректно висловлювати військовим почуття вдячності та поваги
Кірста Олена, 02.09.2024

На платформі Дія.Освіта та ютуб-каналі «Ти як?» вийшов новий освітній серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія». Він навчить, як подякувати військовому, не створюючи незручностей.

Серіал містить 11 серій і дає поради щодо коректної взаємодії з ветеранами/ветеранками та чинними військовими. Переглянувши його, можна дізнатися про особливості комунікації в родині, серед друзів та в повсякденному житті: в магазині, парку чи інших публічних місцях. Також серіал допоможе навчитися вирізняти в суспільстві людей з бойовим досвідом і розповідає про те, які стани та реакції бувають в учасників бойових дій.

«Люди з бойовим досвідом відверто розповідають про полон, життя з інвалідністю, ставлення до чорного гумору та чому некоректна пропозиція допомоги може образити. Ви дізнаєтеся, як ввічливо подякувати за службу, не зачепивши особисті кордони людини. Також у серіалі – корисна інформація для роботодавців та громад, які одними з перших зустрічають захисників і захисниць», — йдеться в описі до серіалу.

Зокрема, в серіалі розповідають, що виразити свої почуття можна не лише словами. Наприклад, можна подякувати за службу чи прикласти праву долоню до серця — жест «Завдяки тобі». Також висловити вдячність і повагу ветерану чи ветеранці можна усмішкою або схилянням голови. Також радять не переривати, якщо військовий зайнятий, не бути нав’язливими, не купувати без дозволу кави та не пропонувати грошей. Натомість можна запитати, чи буде доречним пригостити чимось бійця й уточнити, які потреби має він або його підрозділ.

Освітній серіал створено за ініціативи Мінцифри у межах тематичної хвилі «Досвід ветеранів вартий поваги» комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я — ініціативи першої леді Олени Зеленської за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, громадської організації «Безбар’єрність» та компанії Visa.

Читайте також у рубриці Slow news
Розпочалася нова хвиля кампанії «Розірви Коло» проти домашнього насильства
Вона розвінчує стереотипи про домашнє та гендерно зумовлене насильство та інформує про сервіси допомоги
На одязі Los Angeles Apparel з’явились ярлики з історіями працівників
На них зображені портрети швачок, майстрів і моделей бренду
Gemini Live тепер доступний українською
Інтелектуальний помічник допомагає в роботі з електронною поштою, календарем, картами
Створили документ про злочини росії проти українських військовополонених
Ініціатори прагнуть привернути увагу світу до порушень рф норм Женевських конвенцій
Meta відчиняє двері для українських розробників ШІ: грант у $500 000
Перевага проєктам з розвитку економіки, науки, інновацій та державних послуг
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень