fbpx
Slow news

Добірка безплатних чатботів для військових, ветеранів та їхніх родин

Захисники та їхні рідні можуть отримати правову допомогу, психологічні консультації та соціальний супровід
Кірста Олена, 02.08.2024

Державні установи та громадські організації створили чатботи для підтримки військових, ветеранів та членів їхніх родин. Це безоплатна правова допомога, психологічні консультації, соціальний супровід та відповіді на найпоширеніші запитання.

У добірці із 7 чатботів, які допоможуть військовослужбовцям отримати необхідну інформацію чи допомогу всього за кілька кліків:

«Атлант» – бот психологічної допомоги для військових.

Його безоплатно створила команда громадської організації «Центр підтримки Атлант». Цей чатбот покликаний допомогти українським бійцям та їхнім родинам отримати морально-психологічну підтримку від кваліфікованих спеціалістів.

Команда проєкту надасть допомогу у випадку тривожних станів, панічних атак, травматичних подій, сімейних проблем тощо. Щоб отримати безоплатну психологічну підтримку, необхідно перейти на сторінку чатбота й заповнити коротку анкету. Після цього з військовим або членом його родини зв’яжуться психологи-волонтери.

Бот юридичної допомоги для військових

Цей бот створила команда спеціалістів Юридичного Гончаренко центру. Після обробки понад 100 тисяч запитів юристи сформували відповіді на найпоширеніші запитання військовослужбовців та вмістили їх у чатбот.

Тут військові та члени їхніх родин можуть у кілька кліків отримати актуальні зразки рапортів, знайти відповіді щодо статусу УБД, грошової допомоги, лікування, звільнення зі служби, переміщення між частинами тощо.

Чатбот Коаліції ветеранських просторів

Чатбот покликаний допомагати чинним військовослужбовцям, ветеранам, родинам захисників та зниклих безвісти бійців. Команда проєкту пропонує зазначеним категоріям безоплатні юридичні консультації, соціальний супровід та психологічну підтримку.

Щоб отримати безоплатну допомогу фахівців, необхідно перейти на сторінку чатбота, вказати область, у якій ви перебуваєте, категорію допомоги та залишити контактні дані. Після цього з вами зможуть зв’язатися для надання консультації та допомоги.

«Принцип» – для ефективної взаємодії військових та держави

Цей чатбот працює на базі онлайн-довідки «Правовий навігатор», яку складають і систематично оновлюють юристи громадської організації «Принцип». Чатбот допоможе знайти відповіді на запитання, пов’язані з документами: як отримати довідку, скласти рапорт тощо. Також тут можна дізнатися про пільги, лікування, реабілітацію тощо.

Чатботом можуть також користуватися родини військових, ветеранів, полонених та загиблих захисників і захисниць. Серед іншого він допоможе з питаннями щодо поранень та повернення ветеранів до цивільного життя.

Чатбот «Захисники Донеччини»

Цей чатбот створили в Донецькій ОВА. Він містить дані щодо соціальних гарантій для військових та їхніх рідних. Він має гарячу лінію підтримки, де охочі можуть отримати відповіді від спеціаліста.

Попри територіальну прив’язку в назві бота, він допоможе військовослужбовцям з усієї України. Зокрема, з питань статусу УБД, пошуку необхідних контактів та актуальних електронних сервісів для українських бійців та ветеранів.

Чатбот «Ветеран Хмельниччини»

Він містить детальну інформацію щодо юридичної та психологічної допомоги, пільг, виплат та субсидій, працевлаштування, лікування, протезування та допомоги від волонтерів.

Географічна прив’язка до регіону є умовною – скористатися чатботом можуть ветерани з усієї країни. Для цього необхідно перейти в бот, обрати необхідну категорію та запитання, що цікавлять. Бот миттєво надасть відповідь, а також поділиться корисними онлайн-ресурсами та посиланнями на державні установи та громадські рухи.

«Ветеранський побратим» для українських воїнів

У цьому чатботі зібрали всю актуальну інформацію щодо основних пільг для військовослужбовців, а також алгоритми дій для родин безвісти зниклих захисників.

Він також містить корисні поради та ресурси з питань працевлаштування ветеранів, юридичної підтримки та психологічного відновлення.

Читайте також у рубриці Slow news
Gemini Live тепер доступний українською
Інтелектуальний помічник допомагає в роботі з електронною поштою, календарем, картами
Створили документ про злочини росії проти українських військовополонених
Ініціатори прагнуть привернути увагу світу до порушень рф норм Женевських конвенцій
Meta відчиняє двері для українських розробників ШІ: грант у $500 000
Перевага проєктам з розвитку економіки, науки, інновацій та державних послуг
Війна очима українок: у Нью-Йорку провели благодійний театральний вечір
Подія нагадала американцям про війну в Україні й зібрала $19 000
Prometheus оновлює платформу з нагоди десятиріччя
Серед змін — нова айдентика, оновлений сайт та акцент на професійний розвиток
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень