«Мова для порозуміння: шукати сенси в поляризованому світі» — фокусна тема ювілейної конференції Львівського медіафоруму (LMF), що відбудеться у Львові 16-18 травня.
Львівський медіафорум – це найбільша конференція про медіа та їхніх представників у Східній та Центральній Європі. Її проводять з 2013 року за ініціативи ГО «Львівський медіафорум». Торік організатори змінили формат і зосередилися на питаннях, пов’язаних із важливістю підтримки України під час повномасштабного вторгнення рф.
Програма 10-го LMF складатиметься з двох потоків: Common Language і Common Sense. Упродовж трьох днів спікери та учасники форуму шукатимуть спільну мову й обговорюватимуть, яку роль у цих пошуках відіграють медіа, громадянське суспільство, національні органи влади та дипломати.
Ключовими спікерами події стануть:
Олександра Матвійчук — лауреатка Нобелівської премії миру 2022 року, голова Олександра Матвійчук — лауреатка Нобелівської премії миру 2022 року, голова Центру громадянських свобод, юристка-правозахисниця.
Ґаятрі Чакраворті Співак — американська літературознавиця і філософиня, професорка Колумбійського університету. Співтворчиня теорії постколоніалізму, фокусується, зокрема, на ролі жінки в постколоніальному дискурсі.
Учасники Львівського медіафоруму-2024 зможуть узяти участь у воркшопах, дискусіях, публічних інтерв’ю, презентаціях і майстер-класах. Із повною програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.
Локація події — одне з укриттів Львова.
Організатори додають, що цього року вхід на конференцію буде безплатним, однак усі охочі зможуть зробити пожертву на розвиток постійної програми психологічної підтримки медіа.
Для участі в 10-му LMF необхідно заповнити форму до 1 травня 2024 року.
Раніше ми писали, що розпочався передпродаж посмертної книжки Вікторії Амеліної
Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.