fbpx
Slow news

Ukraїner видасть книгу-архів двох років опору українців у повномасштабній війні

Вона охопить документальні фото, мапи бойових дій, меми та інфографіку
Бондар Каріна, 28.02.2024

Видавництво Ukraїner анонсувало передпродаж хроніки двох років українського опору в повномасштабній війні під назвою «Як ми назвемо цю війну?».

Книга охопить ключові події від 24.02.2022 до 24.02.2024, документальні фото, мапи бойових дій, ілюстрації, меми та інфографіку. А кожен місяць подієвої хроніки завершать тексти українських інтелектуалів, які є реакцією на актуальні новини чи настрої.

Книга «Як ми назвемо цю війну?» є своєрідним зліпком історії в момент її творення. Вона народилася з прагнення команди Ukraїner писати власну історію вже, шукати слова для опису спільного досвіду й розповідати світові про повномасштабну війну з росією з погляду українців.

Для збереження достовірності й об’єктивності інформації видавництво Ukraїner залучило до проєкту фахових консультантів: Івана Науменка, директора департаменту стратегічних ініціатив БФ «Повернись живим», та Сергія Карнауха, полковника Збройних сил України.

У книжку також вміщені 25 текстів українських інтелектуалів, в яких вони пробують осягнути нові реалії та знайти відповіді на нові чи ще не поставлені запитання. Серед авторів Роман Ратушний, Оксана Забужко, Олександра Матвійчук, Артем Чех, Віталій Портников, Володимир Єрмоленко, Таміла Ташева, Олена Стяжкіна та інші.

24 лютого команда Ukraїner відкрила передзамовлення нової книжки, що дасть змогу не лише отримати її серед перших, а й допомогти видавництву втілити задум у життя. Вихід з друку першого накладу видання очікується на початку літа 2024 року.

Передзамовити книгу-архів «Як ми назвемо цю війну?» зі знижкою 10% можна в онлайн-крамниці Ukraїner.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Розпочалася нова хвиля кампанії «Розірви Коло» проти домашнього насильства
Вона розвінчує стереотипи про домашнє та гендерно зумовлене насильство та інформує про сервіси допомоги
На одязі Los Angeles Apparel з’явились ярлики з історіями працівників
На них зображені портрети швачок, майстрів і моделей бренду
Gemini Live тепер доступний українською
Інтелектуальний помічник допомагає в роботі з електронною поштою, календарем, картами
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень