fbpx
Slow news

85% користувачів хочуть бачити більше відеоконтенту від брендів — дослідження

А серед трендів відеомаркетингу — інтерактивність і резюме
Мачулка Ангеліна, 16.08.2021

85% користувачів заявляють, що хотіли би бачити більше відеоконтенту від брендів у 2021 році — на такі дані опиралися автори дослідження Depositphotos.

Понад 80% маркетологів стверджують, що відео допомогло їм привабити потенційних клієнтів і збільшити час, який користувачі проводять на сторінці.

“Конкуренція між брендами, які використовують відеомаркетинг для просування, зростає щороку. Попри світові події й економічну кризу, багато компаній продовжують збільшувати бюджети на відеопродакшн. Усе тому, що вони бачать величезний потенціал у цьому інструменті”, — ідеться в пресрелізі за підсумками дослідження.

Автори проєкту також визначили тренди відеомаркетингу, які переважатимуть у найближчому майбутньому:

 Інтерактивний контент. У 2021 році бренди робитимуть ставку не просто на візуально привабливий контент, а й на значущий онлайн-досвід. Це дасть їм змогу встановити зв’язок з аудиторією. AR- і VR-історії будуть засновані на інтерактивних сценаріях.

  Послідовний сторітелінг. Згідно зі статистикою YouTube 74% користувачів запам’ятовують послідовну рекламу краще, ніж стандартні 30-секундні відео. А декілька роликів, об’єднаних однією сюжетною лінією або ідеєю, викликають в аудиторії більше довіри.

 Shoppable відео. У 2020 році 70% користувачів зробили покупку в бренду після перегляду реклами на YouTube. Такі відео підвищили впізнаваність бренду, допомогли привабити потенційних клієнтів і збільшити продажі.

Резюме. Аналітики радять власникам брендів експериментувати з форматами й підходами, щоб знайти ідеальну стратегію для свого бренду цьогоріч. А статистика й тренди в індустрії стануть у пригоді під час підготовки кампаній.

Читайте також у рубриці Slow news
Боротьба з насильством: в Україні стартувала кампанія підтримки постраждалих
Організації, зірки та лідери думок об’єднуються, щоб привернути увагу до проблеми
Вийшло третє число «Літопису українського дизайну»
У ньому розповідають про офіційні шрифти ЗСУ, піар-кампанії військових бригад та соціально-політичну графіку
Стартувала національна кампанія «Ми всі за одне»
Героями ролика-маніфесту стали реальні військовослужбовці та волонтери
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень