fbpx
Slow news

75% постів у соцмережах публікують українською мовою 

Провели дослідження українського сегмента соцмереж
Бондар Каріна, 31.10.2023

Центр контент-аналізу провів дослідження, у якому зʼясував, що частка дописів українською мовою в українському сегменті соцмереж перевищила 75%. Про це повідомляє Детектор медіа з посиланням на дослідження.

Так, в українському сегменті Instagram державною мовою наразі пишуть понад 90% дописів; у Facebook та Twitter (X) — 75-80%.

Українська мова відчутно посилила свої позиції в українському сегменті YouTube — тут майже половина контенту (45%) виходить українською.

Удвічі зросла частка української мови й у ТіkTok: якщо раніше співвідношення було 1 до 2 на користь російської мови, то тепер 2 до 1 на користь державної в українському сегменті цієї мережі.

У цілому українська мова в соцмережах тепер переважає в усіх областях, окрім частково окупованих Донецької, Луганської й Запорізької областей, Криму, а також Одеської області.

Херсонська область засвідчила незначне падіння частки української мови (з 58% до 53%), що вочевидь пов’язано з окупацією частини території. Загалом окуповані території прогнозовано показали домінування російської мови.

Читайте також у рубриці Slow news
Telegram Ads в Україні: дослідження виявило лідерів, бенчмарки та недооцінені ніші
У Netpeak проаналізували понад тисячу рекламних оголошень і рекламні підходи 50 провідних гравців ринку
У мережі оприлюднили перший фрагмент 2D-анімаційного фільму «Наша Файта»
Стрічка вийде в широкий прокат до 100-річчя української анімації
ORNER та Анна Завертайло презентували щоденник змін «Магічний копняк»
Він містить завдання, практики, раціон харчування та схеми тренувань на 9 тижнів
Тіна Кароль і Сергій Жадан представили документальний фільм «Харків. Вільні»
Стрічка розповідає історії військовослужбовців, митців і дітей, які продовжують жити й працювати в місті
Старі гетри футболістів «Арсеналу» допомагають лікувати врятованих тварин у британському притулку
Гетри застосовують для фіксації бинтів, догляду за копитами та захисту тварин від натирань
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень