fbpx
Slow news

65% маркетологів вважають, що Instagram є їхньою найбільш прибутковою платформою

Дослідження маркетингової платформи для креаторів CreatorIQ
Бондар Каріна, 02.01.2024

Маркетингова платформа для креаторів CreatorIQ опублікувала свій огляд найбільших трендів наступного року — Influencer 2024. Ділимось основними висновками.

 найвпливовіша стратегія — спонсорована диджитал-реклама

22% маркетологів брендів повідомили, що спонсорована диджитал-реклама за участю творців є їхньою найвпливовішою маркетинговою стратегією, яка перевершує популярні варіанти партнерського маркетингу та UGC-маркетингу.

 Instagram — найприбутковіша платформа

65% учасників опитування зазначили, що Instagram є їхньою найбільш прибутковою платформою, лише 21% вказали на TikTok, а 9% обрали YouTube.

41% творців повідомили, що цьогоріч вони найбільше використовували TikTok.

ставлення до бартеру й подарунків

Багато брендів усе ще добре ставляться до бартеру й подарованих товарів і послуг та збираються надалі співпрацювати з креаторами на платній основі.

91% опитаних креаторів зазначили, що отримували оплату за брендовий контент протягом останнього року. Натомість 51% повідомили, що публікували неоплачений контент.

 Бренди вибирають Instagram для найкращого ROI

62% респондентів вважають, що Instagram є найкращою платформою для інфлюенс-маркетингу, натомість 28% віддають перевагу TikTok.

Більшість учасників опитування повідомили, що Instagram забезпечив їм найвищий ROI. 22% опитаних отримали найвищі показники з TikTok.

Щодо YouTube, ця платформа показала зростання з 5% (за даними минулорічного звіту) до 8% у звіті на 2024 рік.

Однак маркетологи вказують, що відеоконтент все ще домінує. 82% компаній поділилися тим, що Instagram Reels та TikTok змінили їхні підходи до активацій бренду.

Значна частка — 41% — компаній повідомили, що протягом останнього року вони спробували YouTube Shorts для своїх інфлюенс-маркетингових заходів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень