fbpx
Slow news

60% українців підтримують рівні права ЛГБТ-спільноти

Проти рівності залишаються 26% опитаних
Бондар Каріна, 18.06.2023

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів власне всеукраїнське опитування громадської думки “Омнібус”. За його результатами, 67% опитаних українців погоджуються, що представники ЛГБТ-спільноти повинні мати рівні права з іншими громадянами.

В Україні зберігається істотна частка тих, хто негативно ставиться до ЛГБТ людей – 34%. Утім, за останній рік частка таких людей знизилася з 38% до 34%. Водночас є зростання з 13% до 15,5% тих, хто має позитивне ставлення. Важливим є те, що сумарна кількість тих, хто ставиться позитивно або байдуже – 61%, тобто це більшість населення країни.

68% респондентів позитивно ставляться до того, що ЛГБТ люди беруть участь у спротиві російському вторгненню і лише 10% ставляться до цього негативно.

Водночас серед тих, хто байдуже ставиться до ЛГБТ людей, більшість схвалюють участь ЛГБТ людей у війні проти росії.

67% респондентів погоджуються, що ЛГБТ люди повинні мати однакові з іншими громадянами права, причому показник зріс з 64% у 2022 році до 67% зараз. Не вважають так 26% опитаних.

Навіть серед тих, хто загалом негативно ставиться до ЛГБТ людей, 47% погоджуються, що вони повинні мати однакові з усіма громадянами права.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень