fbpx
Slow news

50 канадських брендів створили власні версії кленового листка

У такий спосіб компанії висловили підтримку економіці країни
Кірста Олена, 07.04.2025

В умовах економічної нестабільності канадські компанії вирішили об’єднатися заради спільної справи — підтримки вітчизняного бізнесу. За ініціативи креативної агенції PIGEON створили масштабну кампанію під назвою «Великий колективний поштовх». До неї долучилися приблизно 50 брендів з усієї Канади.

Акція стартувала у день набуття чинності нових митних тарифів, які передбачають підвищення щонайменше на 10%. Цього дня всі бренди одночасно опублікували у своїх соцмережах унікальні версії кленового листка — головного символу Канади. Їх створили спеціально для кожної компанії.

Візуальні елементи розробили за допомогою штучного інтелекту, щоб акцентувати на індивідуальності брендів та одночасно продемонструвати єдність. Наприклад, Metro представив листок із суничок, Babybel — із червоного воску, який імітує фірмове паковання, одна з агропродовольчих компаній — у вигляді стейка, а мережа ресторанів Cora створила листок у вигляді смаженого яйця.

«Ми хотіли зробити свій внесок і надихнути споживачів діяти. І, найважливіше, — показати, що будь-який бренд може адаптувати цю ідею під свій продукт», — пояснюють креативні директори агенції Patrice Boudreault та Jean-François Béliveau. 

Долучитися до загальнонаціонального руху мали змогу як великі корпорації, так і малі бізнеси.

Підґрунтям для акції стало зростання підтримки локального виробництва серед населення. Згідно з опитуванням, 73% канадців заявили, що останнім часом вони частіше купують продукти місцевого виробництва через економічну ситуацію. Крім того, дослідження Банку розвитку Канади (BDC) показало, що понад половина споживачів вважає купівлю локального  ключовим критерієм вибору.

«Багато брендів уже мають окремі ініціативи з просування місцевого виробництва, і це прекрасно. Але ми хотіли піти далі — створити спільну кампанію, що об’єднує, а не розділяє», — зазначила Еліс Буле, генеральна директорка агенції PIGEON.

Читайте також у рубриці Slow news
На Талліннському кінофестивалі відбудеться світова прем’єра стрічки «ДОВЖЕНКО. Перший погляд»
Фільм розповідає про творчий шлях митця й показує його боротьбу за свободу мистецтва й незалежність творчості
IKEA закликає «увімкнути режим дому» у новій кампанії до Різдва
У такий спосіб бренд нагадує, що найцінніші речі не купиш
«Землячки» оголосили зимовий збір для жінок-військовослужбовиць — «Купи кожух»
Мета — зібрати 10 мільйонів гривень на зимове екіпірування, адаптоване до жіночої анатомії
«Дикий театр» завершив пілотний курс «Школи світла» для ветеранок і ветеранів
Учасники опановували професії художника зі світла, відеографа та монтажера звуку
Всеукраїнська рекламна коаліція оголосила фіналістів Effie Awards Ukraine 2025
До фіналу премії увійшли 234 кейси у 65 категоріях, а імена переможців оголосять 28 листопада під час церемонії Effie Gala
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень