fbpx
Slow news

5 справжніх Емілі з Парижа закликають вчити французьку з Duolingo

Щоб не повторювати мовленнєвих помилок героїні
Мачулка Ангеліна, 22.12.2021

На честь виходу другого сезону серіалу “Емілі в Парижі” Duolingo з допомогою агенції BETC зняв рекламу з реальними дівчатами на ім’я Емілі, які живуть у Парижі.

Дівчата розповідають, що головна героїня серіалу робила дуже багато помилок, розмовляючи французькою. До того ж тепер у Франції ім’я Емілі стало синонімом слова “кліше”. Дівчата закликали всіх Емілі повернути гідність своєму імені.

Також додаток запустив спеціальну акцію на честь старту другого сезону “Емілі в Парижі” — усім тезкам головної героїні Duolingo запропонує своє преміум-членство на місяць безкоштовно. Його можна буде активувати протягом 48 годин після прем’єри.

“Ми бачили вплив культурних розваг на вивчення мови, як зазначено в нещодавно опублікованому звіті Duolingo Language Report за 2021 рік. Випуск хіт-шоу тепер настільки ж вражаюча маркетингова можливість, як і Суперкубок. Ми віримо, що чудові історії можуть мотивувати учнів, і вважаємо, що цей момент сподобається шанувальникам “Емілі в Парижі”.

Нам сподобалася здатність BETC сприймати те, що розглядалося як потенційна боротьба Емілі в шоу, і використовувати це, щоб розблокувати щось велике, допомогти всім іншим Емілі в усьому світі”, — сказав Джеймс Кучинскі, креативний директор бренду та маркетингу в Duolingo.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень