fbpx
Slow news

33% українських компаній просуваються в інтернеті без стратегії, — дослідження 

Серед інструментів digital-маркетингу немає жодного, яким компанії були б цілком задоволені
Бондар Каріна, 12.06.2023

33% українських компаній просуваються в інтернеті без стратегії, а майже 40% власників роблять це самостійно. Підприємці України недовикористовують потенціал інтернет-маркетингу — про це свідчать результати анонімного опитування бізнес-аудиторії Prometheus.

33,7% опитаних повідомляють, що не мають стратегії інтернет-просування. Відсутність чітких вимірюваних цілей і покрокового плану може призвести до недосягнення бажаних результатів, втрати ефективності та ухвалення невдалих маркетингових рішень.

Згідно з результатами опитування основним інструментом digital-просування є Social Media Marketing. На другому місці за популярністю таргетована реклама. Контент-маркетинг посідає третє місце. Четверте місце згідно з результатами посідає контекстна реклама. П’яте місце в опитуванні поділили між собою SEO-просування та email-маркетинг. Хоча лише 13,9% опитаних відчувають задоволення від результатів email-маркетингу, 42,3% компаній все одно активно використовують цей інструмент.

Проте серед актуальних інструментів digital-маркетингу немає жодного, яким компанії були б задоволені на 100%. Згідно з результатами лише 16% опитаних задоволені використанням диджитал-інструментів, тоді як понад 55% виявили незадоволення своїм онлайн-промо. Ці результати вказують на неефективне використання інтернет-маркетингу більшістю компаній в Україні.

Детальніше про це можна прочитати в блозі Prometheus.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень