fbpx
Slow news

22 Театр та бренд RCR KHOMENKO запустили колаборацію 

Її розробили до Міжнародного тижня людей з порушеннями слуху
Бондар Каріна, 19.09.2023

22 Театр та бренд одягу RCR KHOMENKO створили дроп, відсоток від продажів якого піде на потреби людей з вадами слуху.

Окрім того, 22 Театр вже переклав першу виставу жестовою мовою, щоб максимально інтегрувати людей з порушеннями слуху в суспільство.

Реліз колекції худі та світшотів з символікою театру присвятили тижню людей, що не мають фізичної можливості чути. Його відзначають наприкінці вересня.

Вистава відбудеться 20 вересня о 18:00 у просторі GNRTR за адресою вул. Грушевського, 3. Актори 22 Театру гратимуть #НЕЙЧЕРАЛ – світлу, щиру, відверту драмеді про те, як одне створіння змінює життя подружньої пари.

“Ми завжди готові підтримувати соціальні ініціативи, адже для нас важливі всі наші гості. 22 Театр – це простір без кордонів. Він відкритий, рефлексійний та емпатичний”, – коментує фундаторка 22 Театру Альона Тимошенко.

Як символ підтримки інтеграції театру та українського бренду стали худі та світшоти з театральною символікою. Вона розташована біля серця, адже один із меседжів цієї колаборації – почути серцем.

Придбати речі можна, написавши у приватні повідомлення в Instagram 22 Театру. Частина коштів від продажу кожної речі спрямують до фонду УТОГ.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень