fbpx
Slow news

15-річна українка створила колекцію білизни для жінок, які зробили мастектомію

На місці післяопераційного шраму комплект має вишивку у вигляді квітів
Бондар Каріна, 15.10.2023

15-річна Анна Лисенко представила колекцію білизни для жінок, які пережили операцію з видалення молочної залози. Дівчина назвала колекцію “Це не недолік, це інша краса”.

Комплект складається з бра, у якому є одна чашечка, а інша – це просто тканина. Матеріал самого бра – бавовна з додаванням еластану, а матеріал фурнітури – пластик.

Білизна доступна у двох розмірах і в різних кольорах: чорному, білому, рожевому, червоному. На місці, де зазвичай залишається післяопераційний шрам, комплект має вишивку у вигляді квітів.

“Я побачила фотографії усміхненої жінки, і мене це дуже надихнуло. Я побачила цю усмішку, тобто звичайна білизна робить людину такою щасливою. Вона, так, без однієї молочної залози, але вона така щаслива. Це мене дуже надихнуло”, – поділилася дівчина.

Зі своєю ідеєю Анна виграла гран-прі освітнього модулю “Легка промисловість” від громадської організації STEM is FEM й українського бренду жіночої білизни brabrabra. Дівчина два тижні стажуватися в одному з українських брендів жіночої білизни.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень